Firmowa strona internetowa wykonana w technologii RWD

Dzięki internetowi przedsiębiorcy oraz osoby prywatne mogą dotrzeć do tysięcy osób bez dużych nakładów finansowych na reklamę i promocję. Warto jednak zdać sobie sprawię, że aby wykorzystać cały potencjał, jaki daje internet, powinniśmy nasze witryny dopasowywać no najnowszych trendów. Wg raportu Digital, Social & Mobile in 2015 liczba osób korzystających z mobilnych urządzeń przekroczyła w naszym kraju 15 milionów użytkowników. Jak twierdzi Agencja Interaktywna WiWi, jest to jedna z głównych przesłanek, które zachęcają przedsiębiorców do rozbudowy lub całkowitej zmiany swojej firmowej strony www.

Tak duża ilość potencjalnych klientów sprawia, że wiele osób inwestuje w najnowsze rozwiązanie dopasowujące stronę www do rozdzielczości ekranu. Tą ciekawą technologią jest system RWD. Dzięki niemu każda strona dopasuje się do rozdzielczości dowolnego urządzenia, w tym urządzeń mobilnych. Firma Google w swoich wytycznych dla webmasterów z 2015 roku [https://support.google.com/webmasters/answer/35769?hl=pl] opublikowała informację, że każda nowoczesna strona powinna być responsywna i dostosowywać się do nowoczesnych ekranów w urządzeniach przenośnych np. smartphonów. Tego samego roku, 21 kwietnia wprowadzony został też ulepszony algorytm wyszukiwarki Google, który traktuje strony RWD jako bardziej wartościowe. Co więcej, w mobilnych wynikach wyszukiwania takie serwisy internetowe są o wiele wyżej wyświetlane niż strony bez responsywności. Daje to bardzo duże udogodnienie użytkownikom, korzystającym z urządzeń mobilnych z niewielkimi ekranami co przekłada się na łatwiejszą obsługę strony oraz dostęp do jej treści.

Firmą, której ofert jest godna zainteresowania, jest Agencja interaktywna WiWi. Na swoim koncie agencja ma już ponad 100 udanych projektów responsywnych sklepów internetowych, stron RWD oraz rozbudowanych portali idealnie wyświetlających się w każdej rozdzielczości ekranu. Każdy klient otrzymuje indywidualną szatę graficzną wzbogaconą o szereg funkcji poprawiających funkcjonalność strony. Każda strona oferowana przez agencję jest zgodna z wytycznymi dla webmasterów.

 

end