TABLEAU JAKO SPOSÓB NA PRZEJRZYSTĄ ANALIZĘ DANYCH

Analiza danych jest dziś niezbędna do uzyskania wielu użytecznych wniosków i informacji. Wykorzystuje się ją m. in. w dziale marketingu, sprzedaży, finansów, analiz czy też IT. Jeśli w swojej pracy prowadzisz statystyki, przygotowujesz analizy i prezentujesz dane – koniecznie zapoznaj się z oprogramowaniem Tableau. Firma Data Analytics Sp. z o.o. jest certyfikowanym partnerem Tableau Software w Polsce, zajmuje się dystrybucją, profesjonalnymi szkoleniami, wdrożeniami oraz mentoringiem podczas samodzielnego wprowadzania Tableau.

CZYM JEST TABLEAU?

Tableau jest to profesjonalne oprogramowanie typu Business Intelligence. Wyposażone zostało w bardzo intuicyjny i dzięki temu prosty w obsłudze interfejs, który jest w stanie opanować każdy, kto miał, choć niewielką styczność z Microsoft Excel. Oprogramowanie działa niezwykle szybko i wydajnie – w zaledwie kilka minut jest w stanie połączyć się z praktycznie każdym źródłem danych i z łatwością przetworzyć miliony informacji. Co najważniejsze, Tableau pozwala z łatwością wygenerować wizualizację danych, która za pomocą czytelnych grafik jest w stanie w prosty sposób przekazać wszelkie, nawet najbardziej zaawansowane analizy. Aby dowiedzieć się więcej o Tableau, zajrzyj na http://dataanalytics.pl.

SZKOLENIA DATA ANALYTICS W ZAKRESIE OPROGRAMOWANIA TABLEAU

Szkolenia z Tableau są kierowane do wszystkich osób, które w pracy w zakresie swoich obowiązków mają prowadzenie statystyk, przygotowywanie analiz czy też prezentację danych.

Szkolenia przynoszą wiele praktycznych umiejętności, takich jak:

• budowa interaktywnych dashboardów,
• łączenie danych z różnych źródeł oraz ich import do Tableau,
• efektywna wizualizacja danych,
• podstawowe kalkulacje,
• praca z funkcjami statystycznymi,
• prezentacja danych na mapach geograficznych,
• tworzenie raportów tabelarycznych z formatowaniem warunkowym,
• wykorzystanie parametrów w kalkulacjach,
• grupowanie, sortowanie i tworzenie dynamicznych filtrów.

TABLEAU USPRAWNI DZIAŁANIE TWOJEJ FIRMY

Chcesz szybciej i łatwiej podejmować decyzje? Marzysz o tym, by przychody i notowania Twojej firmy ciągle rosły? Poznaj najnowsze możliwości i rozwiązania, które pomogą Ci określać koszty wprowadzania nowych rozwiązań. Bardzo wielu pracowników i dyrektorów z branży IT korzysta z Tableau, ponieważ to oprogramowanie sprawia, że analiza danych jest niezwykle prosta, szybka, a co najważniejsze niedroga. Chcesz usprawnić działanie Twojej firmy lub dowiedzieć więcej o tej funkcjonalnej aplikacji? Zajrzyj na http://dataanalytics.pl/tableau/.