Masz długi? Concash.pl pomoże ci je spłacić!

Wpadłeś w długi? Straciłeś płynność finansową? Nie masz szans na uzyskanie pieniędzy w banku? To, że udzieliłeś odpowiedzi ”tak” na wszystkie powyższe pytania, nie oznacza, że z Twojej trudnej sytuacji nie ma wyjścia. Przeciwnie, jest i to bardzo proste. Nazywa się Concash.pl i jest pionierskim na polskim rynku serwisem pożyczek pozabankowych.

Szacunek, uczciwość i… pyszna kawa

Być zadłużonym i do tego nie mieć płynności finansowej oraz możliwości pożyczenia pieniędzy na spłatę zobowiązań, to bardzo dyskomfortowa sytuacja, nierzadko mocno utrudniająca życie, powodująca liczne napięcia. Concash.pl (https://concash.pl/) powstał między innymi po to, aby pomóc ludziom, którzy się w tak niemiłych okolicznościach znaleźli.

Firma stawia na pierwszym miejscu szacunek i uczciwość względem klientów. Umowy są jasne, proste i zawierają wszystko, co jest związane z procesem uzyskania pieniędzy. Żadnych drobnych druczków! Doradcy poinformują o wszystkim, z czym wiąże się pożyczenie pieniędzy. Szanowany jest też czas klienta, dlatego gros formalności załatwianych jest przez internet na stronie Concash.pl. Tam na kalkulatorze można też przeprowadzić dokładną symulację pożyczki. Nic oczywiście nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się do biura firmy. W nim zawsze pozytywnie nastawieni do klienta doradcy wszystkie wątpliwości wyjaśnią, we wszystkim pomogą, a do tego zaproponują pyszną kawę.

Jak to działa

Concash.pl pomaga znaleźć inwestora dla pożyczki, czyli osobę, która za nieduży procent pożyczy swoje pieniądze komuś w potrzebnie. Żeby dojść do tego etapu, należy złożyć wniosek przez internet, potwierdzić dane, sprawdzić decyzję, a potem wybrać najkorzystniejszą z zaproponowanych ofert. Ostatni etap to finalizacja umowy i odebranie pieniędzy (w formie gotówki albo przelewu).

Dla uzyskania pożyczki w Concash.pl (https://concash.pl/pozyczki-dla-zadluzonych) nie ma znaczenia, czy wnioskodawca figuruje w Biurze Informacji Kredytowej albo w Krajowym Rejestrze Długów. To bardzo ważne, jeśli termin uregulowania zobowiązania się zbliża, a nie ma możliwości uzyskania pieniędzy z innego źródła, na przykład z banku. Wystarczy jedynie wypełnienie kilku niezbędnych formalności.

Kolejnym dużym plusem skorzystania z oferty Concash.pl jest niskie oprocentowanie pożyczek. Wiąże się, chociażby z tym, że dużo czynności wstępnych dokonywanych jest online, a pożyczkodawca nie ponosi żadnych kosztów związanych z wynajmem lokalu oraz zatrudnieniem pracowników, jak to jest w przypadku banków. Niskie oprocentowanie to również efekt ograniczonych do minimum formalności. To z kolei przekłada się na szybsze decyzje o pożyczkach. Może to mieć niebagatelne znaczenie, jeśli doszło na przykład do zajęcia komorniczego i pożyczenie pieniędzy w banku staje się niemożliwe.

Do Twojej dyspozycji jest od 500 zł do 80 000 zł, które można spłacać od 1 miesiąca do 10 lat. Co ważne, Concash.pl daje możliwość załatwienia opóźnienia spłacania rat.