Kredyty dla inwestorów ─ jak wybrać, aby zaoszczędzić?

Chcesz kupić nieruchomość w celach inwestycyjnych? Zastanawiasz się nad kredytem dla inwestorów, ale wciąż nie możesz zdecydować się na najlepszą ofertę? Idealny byłby doradca kredytowy i taki od nieruchomości w jednym ─ poznajcie Marycha Business Finance.

Na rynku są setki ofert kredytów dla inwestorów, dlatego nic dziwnego, że osoby poważnie myślące o kupnie nieruchomości pod inwestycję (np. tzw. flipy mieszkań i domów, pod wynajem lub sprzedaż lokali, pod hotel, gabinety lekarskie itd.) decydują się na zlecenie wszystkiego profesjonalnej firmie. Inwestowanie ze wsparciem bankowym wymaga rozległej wiedzy na temat kredytów, a niewiele osób taką wiedzą posiada. Profesjonalny doradca kredytów dla inwestorów wszystko zrobi za nas ─ dobierze kredyt inwestycyjny, dzięki któremu inwestycja będzie łatwiejsza i bardziej rentowna.

Firma doradcza czy samodzielne szukanie kredytu dla inwestorów?

Zlecenie spraw finansowania nieruchomości pod inwestycję profesjonalnej firmie jest lepszą opcja niż samodzielne szukanie informacji w sieci bazując na rankingach i kalkulatorach zdolności kredytowej. Dlaczego? Niestety często rankingi typu „Najlepsze kredyty dla inwestorów” są sponsorowane, a kalkulatory bardzo niedokładne. Może się okazać, że realna oferta przygotowana po wizycie w banku będzie dużo mniej korzystna i ryzykowna – możemy stracić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Dobrym przykładem firmy doradczej jest Marycha Business Finance, która specjalizuje się w doradztwie kredytowym pod inwestycje w nieruchomości. Firma posiada bardzo ciekawą stronę internetową, na której publikuje wiele ciekawych informacji dla przyszłych inwestorów oraz opisuje swoją pracę na rzecz klientów krok po kroku.

Zatrudnienie doradcy kredytowego ─ co ja będę z tego miał?

Zatrudnienie doradcy kredytowego to oszczędność czasu i nerwów. Zamiast tracić tygodnie na jeżdżenie po bankach, warto przygotowanie całego planu kredytu inwestycyjnego i kupna nieruchomości pod inwestycję zlecić takiej właśnie firmie. Załatwi ona za nas cały proces kredytowy od A do Z.

Firmy eksperckie w kredytach oraz nieruchomościach, takie jak Małycha Business Finance, „ogarniają” za nas całą papierologię. Pomagają w zebraniu dokumentów i odbierają je bezpośrednio od zbywcy lub dewelopera, a także zawożą do banku. Małycha Business Finance od kilku lat z powodzeniem szuka najlepszych kredytów na flipa dla swoich klientów, doradza w kwestiach takich jak osiąganie zdolności kredytowej, zasady finansowania inwestycji deweloperskich czy możliwości sfinansowania remontu nieruchomości w cenie kredytu dla inwestorów.

Specjaliści od kredytów dla inwestorów w nieruchomości

Ok, załóżmy, że jesteś zdecydowany, aby skorzystać z pomocy doradcy kredytowego. Jak wybrać firmę godną zaufania? Przede wszystkim koniecznie odwiedź stronę internetową firmy doradczej, zasięgnij opinii, przeczytaj co sami o sobie piszą. Skontaktuj się z nimi, zapytaj o dotychczasowe zlecenia, porozmawiaj, umów się na spotkanie ─ wrażenie i atmosfera podczas współpracy też są bardzo ważne. Skorzystaj z oferty doradcy kredytowego Małycha Business Finanse, fachowców od kredytów dla inwestorów w nieruchomości.