Nowoczesny grill betonowy kominek

Nowoczesny grill betonowy kominek

W czasie organizowania letnich przyjęć czy spędzania czasu z rodziną w ogrodzie, z pewnością przyda się nowoczesny grill betonowy kominek. To wyrób najwyższej jakości, który ułatwia obróbkę termiczną dowolnie wybranych warzyw, mięs i owoców.

Oferowane przez nas grille wykonane są z najwyższej jakości kruszywa drogowego, cementu klasy 42,5R z dodatkiem superplastyfikatora. To produkty odporne na działanie bardzo wysokiej temperatury, jak również wielu niekorzystnych czynników atmosferycznych. Solidnie wykonany i odpowiednio zaprojektowany grill ogrodowy betonowy, składa się z rusztu ze stali nierdzewnej i wygodnych pólek do przechowywania węgla drzewnego i innych materiałów opałowych, a także artykułów spożywczych, które poddawane są na nim obróbce cieplnej. Kominek grillowy betonowy może być postawiony na podłożu trawiastym, betonowym lub pokrytym kostką brukową. Ruszt, który znajduje się wewnątrz, proponowanego przez nas kominka grillowego, został skutecznie zabezpieczony dwoma warstwami, odpowiednio dobranego podkładu i farby, dzięki czemu nie wpływa on na smak i zapach, przyrządzanych na nim potraw.

Wytrzymały i nowoczesny grill betonowy kominek

Estetycznie wykonany grill ogrodowy, który znajdziesz w naszym sklepie internetowym, może być niezwykłą ozdobą działki rekreacyjnej, czy też przydomowej posesji z ogródkiem. To produkt, który wyróżnia się bardzo stabilną konstrukcją, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w trakcie jego użytkowania. Wybrany model grilla można także zamontować nieopodal altanki ogrodowej i wykorzystywać, jako piec do podgrzewania lub wędzenia potraw. Grill betonowy kominek jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych. Możesz zdecydować się na zakup produktu w kolorze naturalnego kamienia, jak również wybrać te modele, które imitują swoim kolorem cegłę, drewno lub inne kruszywo. Osoby, którym zależy na posiadaniu indywidualnie dobranego grilla, mogą zdecydować się także na niektóre elementy dodatkowe – m.in. pojemny i łatwy do opróżniania oraz czyszczenia popielnik, żebrowany wkład betonowy, a także ruszt.

Nowoczesny grill betonowy kominek

Praktyczne grille ogrodowe z funkcją wędzenia

Jeśli zależy Ci na posiadaniu nowoczesnego sprzętu, to grill ogrodowy betonowy w nietypowym kształcie będzie doskonałym produktem. Posiada on palenisko z blachy i ruszt ze stali nierdzewnej, które zostały pokryte farbą żaroodporną. Zapobiega ona przedostawaniu się do poddawanych obróbce cieplnej potraw, nieprzyjemnych zapachów i smaków. To grill ogrodowy pomalowany na kolor grafitowy z efektownie wyglądającym, białym cieniowaniem. Osobom, które poszukują produktów typu 2 w 1, polecany jest grill z wędzarnią. To produkt z termostatem, drążkami do zawieszania wędlin, jak również pojemnikiem na skropliny i szyber górny. Ten grill ogrodowy umożliwia proces wędzenia, ponieważ wyposażono go doskonałej jakości deflektor do równomiernego rozprowadzania dymu. Produkt ten można czyścić przy pomocy wody i odpowiednio dobranych detergentów.

Grill ogrodowy jest doskonałym wyrobem, którego można używać do przygotowywania ulubionych dań na świeżym powietrzu. Warto inwestować w tego rodzaju, wytrzymałe urządzenia, łatwe do czyszczenia i praktyczne w użyciu.