Systemy zabezpieczeń do Twojej firmy!

Sklep dla instalatorów systemów zabezpieczeń, w którym znajdziesz dosłownie wszystko? To właśnie Montersi.pl. Sklep jest miejscem wyjątkowym, które poza ogromnym asortymentem produktów oferuje specjalistyczne szkolenia, pełne doradztwo, platformę wsparcia oraz wiele innych korzyści dla instalatorów.

Jeśli pracujesz jako instalator systemów bezpieczeństwa z pewnością jesteś zainteresowany ofertą sklepów internetowych. Często jednak problemem jest zbytnie rozproszenie urządzeń i akcesoriów – jeden sklep ma dobrą ofertę z monitoringu, ale to w drugim znajdziesz urządzenia potrzebne do instalacji systemu alarmowego. A co jeśli wszystkie najważniejsze urządzenia i akcesoria do różnorodnych systemów bezpieczeństwa będziesz mógł znaleźć w jednym miejscu? Właśnie takim miejscem jest sklep internetowy Montersi.pl.

Monitoring

Tysiące urządzeń i akcesoriów w jednym miejscu w sieci

Montersi.pl to internetowy sklep dedykowany instalatorom systemów zabezpieczeń. Asortyment produktów obejmuje urządzenia do monitoringu ip i hd-cvi, alarmy, kamery przemysłowe, systemy PPOŻ, automatykę do bram – https://www.montersi.pl/automatyka-bram , kontrolę dostępu,  systemy nagłośnienia, domofony i wideodomofony, automatykę budynku i wiele innych urządzeń. Ogromnym plusem bogatego katalogu produktów jest dużo łatwiejszy, szybszy i tańszy proces zakupowy. Klienci mogą sporo zaoszczędzić np. na przesyłkach.

montersi

Oficjalny dystrybutor Satel oraz BCS

Montersi od wielu lat rozwijają się i poszerzają swoją ofertę produktów. Od ponad dekady sklep jest oficjalnym dystrybutorem urządzeń popularnych marek Satel oraz BCS. Satel to bardzo nowoczesna, w 100% polska firma oferujące urządzenia najwyższej jakości, w sumie ponad 400 produktów do automatyki domowej, sygnalizacji pożarowej, kontroli dostępu oraz monitoringu.

Z kolei BCS to bardzo popularna firma produkująca systemy monitoringu, której urządzenia są chętnie kupowane przez polskich instalatorów. Montersi oferuję pełen asortyment marki BCS, w tym rejestratory i kilkaset modeli kamer, a także obsługę gwarancyjno-serwisową w razie awarii sprzętu oraz częste aktualizacje systemów operacyjnych, które umożliwiają zachowanie wydajności na najwyższym poziomie.

zaplecze

Pełne wsparcie i oferta szkoleń

Montersi przykładają ogromną wagę do profesjonalnej obsługi klientów i wsparcia dla instalatorów. W ramach działalności sklepu można zadzwonić na jedną z kilku infolinii, za pomocą której pracownicy sklepu udzielą porad odnośnie zakupów i montażu urządzeń. Dodatkowo firma stworzyła pakiet profesjonalnych szkoleń dla instalatorów, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje. Różnorodna tematyka kursów pozwala dopasować je do konkretnych potrzeb instalatorów. Więcej szczegółów na temat oferty sklepu pod adresem www.montersi.pl.

Montersi